1. KUKU PC počítače Praha - nejlevnější výprodej počítačů PC, monitorů LCD i notebooků, Hewlett Packard, IBM, DELL, Compaq, HP, Samsung, Fujitsu Siemens, Philips, EIZO i NEC.

Reklama: Nejlevnější PC servis Praha - opravy počítačů, notebooků i monitorů LCD / CRT !
1. KUKU počítače Praha - monitory LCD, notebooky a repasované PC!
PC servis Praha Servisní smlouvy Windows XP - sleva 70% Půjčovna HW

  Vítejte na KUKU stránkách! Zde vždy najdete kvalitní nové i repasované počítače PC, notebooky i monitory za nejlevnější ceny! Pro tento týden jsme pro Vás připravili speciální Akční nabídka za bezkonkurenční ceny! akční nabídku. Dále uvádíme zajímavý hardware v neodolatelných cenách:


Pozor, nová prodejna Bořivojova 83 byla otevřena 1.10.2009. Připravili jsme pro Vás neodolatelnou širokou nabídku, naskladněno bylo přes 2000 kusů extrémně levných PC - od 300 Kč! Stojí za to se přijít podívat :-)
Doporučujeme Vám využít zaváděcích slev PC k velkým nákupům.
Sipka 15'' digitální monitory 15" Sipka 17'' digitální monitory 17" Sipka 19'' až 21'' digitální monitory 19" až 21" Sipka LCD digitální monitory LCD Sipka Notebooky Notebooky Sipka Nové PC sestavy Nové Sipka Repasované PC sestavy Repasované

  Činnost firmy je zaměřena především na prodej repasovaných počítačů PC. Nejzajímavější kategorií v této oblasti jsou spolehlivé značkové počítače IBM, Fujitsu Siemens, DELL a Hewlett Packard. Tyto PC postačují svým výkonem pro většinu kancelářských aplikací, přehrávání filmů i zpracování fotografií. Jde o dobře zaběhnuté stroje vynikající především spolehlivým a tichým provozem.

Repasované PC sestavy
Repasované

  Zabýváme se také prodejem nových počítačových sestav s procesory i AMD. Počítače jsou sestaveny ze značkových komponentů a konfigurovány s ohledem na celkovou vyváženost výkonu sestavy. Nabídka obsahuje široké spektrum PC od kancelářských, grafických stanic pro zpracování videa i fotografií až po výkonné stroje na 3D modelování a hry. Samozřejmě je možné libovolnou komponentu počítače upravit podle Vašich potřeb.

Nové PC sestavy
Nové

  Nabídka jednotlivých počítačových dílů na těchto stránkách je soustředěna pouze na několik komponentů, které Vám můžeme nabídnout za bezkonkurenční ceny. Po dohodě je možno objednat i díly jiné. Dodací lhůta bývá u tuzemských velkoobchodů do 3 dnů, u zahraničních pak obvykle 1 týden.

PC komponenty
Díly

  Máte-li zájem o větší odběry nebo dealerskou spolupráci, napište nám email. Rádi Vám nabídneme množstevní slevy - již od 10 kusů!

  Chcete-li nás podpořit, umístěte na Vaše stránky některý z následujících linků.


  Kontakty a objednávky:

Mapka okolí prodejny pro snadnou orientaci.    Praha 3, Bořivojova 83, Po: 16-20, Út+Čt: 10-12 13-17, St+Pá: 13-17, 608 360 231, Prodej@kuku.cz


  Reklama:
Databaze autoservisu a pneuservisu v CR výroba, servis, prodej a zprostředkování prodeje balících strojů svářečky, kompresory, zahrada, nářadí, nabíječky - Alfin-Trading.cz Ftipky.cz - nechte se pobavit Razítka on-line Informace, technologie, pyrotechnika, ohňostroje, videa, e-shop a mnoho dalšího